گارمین

پیشنهادات ویژه در فروشگاه ما تا 40% تخفیف خریدت رو شروع کن بیشتر بدانیم برندهای و مارک های معتبر خریدت رو شروع کن در زیر ساعت های هوشمند قابل قبول پیشنهادات ویژه در فروشگاه ما تا 40% تخفیف خریدت رو شروع کن برو به فروشگاه و از خریدت لذت ببر پیشنهادات ویژه در فروشگاه ما تا 40% تخفیف خریدت رو شروع کن برو به فروشگاه و از خریدت لذت ببر

حراجی

جی پی اس های پوشیدنی

همه دستگاه های مچ زده ما را برای سنین مختلف ، از ردیاب های تناسب اندام گرفته تا ساعت های هوشمند پیشرفته ، جستجو کنید

wearables

خودرو

با اطمینان با وسایل ناوبری شخصی که برای اتومبیل ، کامیون ، موتور سیکلت و RV طراحی شده اند رانندگی کنید. همچنین برای داشتن آگاهی بیشتر هنگامی که پشت فرمان هستید ، از دوربین های خط فاصله و دوربین های پشتیبان استفاده نمائید .

ورزش و تناسب اندام

فعالیت ها ، گلف ، شنا ، پیاده روی ، دوچرخه سواری ، دویدن و موارد دیگر را با محصولات ساخته شده برای مطابقت با سبک زندگی خود دنبال کنید.

سرگرمی های بیرون از خانه

پیاده روی ،گردشگری در فضای باز ، ردیابی و آموزش سگ ها را با دستگاه های با دوام طراحی شده برای زندگی در محیط های خارجی تجربه نمائید.

دریایی

لوازم الکترونیکی ساده ، قابل اطمینان با کاربری آسان را برای وقتگذرانی در آب پیدا کنید.

هواپیمایی

خط کامل اویونیک ما را با ویژگی های پیشرفته صنعت و امکانات بی پایان کشف کنید. از پیشرفته ترین عرشه های پرواز گرفته تا ناوبرهای قابل حمل و هر آنچه در این بین است ، Garmin در حال مدرن سازی نحوه پرواز شما است.