شرکت

تماس با ما

قوانین و مقررات

خبرنامه

درباره ما

ساخته شده برای ماندگاری

سه کلمه ساده که محصولات ما ، شرکت ما ، فرهنگ ما … آینده ما را توصیف می کند. ما به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو و ناوبری در سراسر جهان ، متعهد به تولید محصولات برتر برای خودرو ، هواپیما ، دریایی ، فضای باز و ورزش هستیم که بخشی اساسی از زندگی مشتریان ما هستند.

مدل تجاری “ادغام عمودی” ما کلیه مراحل طراحی ، ساخت ، بازاریابی و انبارها را در داخل نگه می دارد و به ما امکان کنترل بیشتر بر جدول زمانی ، کیفیت و خدمات را می دهد. محصولات کاربر پسند ما نه تنها به دلیل طراحی جذاب ، کیفیت برتر و بهترین ارزش به دنبال آنها هستند ، بلکه دارای ویژگی های ابتکاری هستند که زندگی مشتریان ما را افزایش می دهد.

گارمین بیش از 14،500 همکار در 65 دفتر در سراسر جهان دارد.

ماموریت ما

با ایجاد محصولات برتر برای خودرو ، هواپیمایی ، دریایی ، فضای باز و ورزش که بخشی اساسی از زندگی مشتریان ما است ، یک شرکت ماندگار باشیم.

دید ما

ما در هر بازاری که خدمت کنیم پیشرو جهانی خواهیم بود و محصولات ما به دلیل طراحی جذاب ، کیفیت برتر و بهترین ارزش بدنبال آنها خواهند بود.

ارزش های ما

اساس فرهنگ ما صداقت ، صداقت و احترام به همکاران ، مشتریان و شرکای تجاری است. هر همکار کاملاً متعهد است که از طریق عملکرد فوق العاده و تحقق آنچه که ما می گوییم انجام دهد ، به مشتریان و همکاران کمک کند.