Garmin Forerunner 255 بهتر است یا Forerunner 245

Garmin Forerunner 255 بهتر است یا Forerunner 245 ارسال دیدگاه

گارمین طیف ساعت های دویدن خود را کاملاً اصلاح کرده است و Forerunner 255 جایگزین 245 همیشه سبز می شود. چهار سال از عرضه Forerunner 245 می گذرد و در این مدت چیزهای زیادی تغییر کرده است. دوندگان زیادی وجود خواهند داشت که به ارتقاء به 255 فکر می کنند، یا به دنبال معامله با قیمت پایین 245 هستند. از این رو در این مقاله به بررسی اینکه Garmin Forerunner 255 بهتر است یا Forerunner 245 می پردازیم.

Garmin Forerunner 255 یا Forerunner 245؟

در ادامه به بررسی اینکه Garmin Forerunner 255 بهتر است یا Forerunner 245 می پردازیم.

از نظر قیمت Garmin Forerunner 255 بهتر است یا Forerunner 245

همانطور که معمولاً اتفاق می‌افتد، وقتی گارمین جدید وارد می‌شود، قیمت نسخه قدیمی‌تر کمی کاهش می‌یابد. اینجا با 255 و 245 فرقی نداره.

Forerunner 255 و 255s 349 دلار / 299 پوند قیمت دارند. و اگر نسخه موسیقی را در هر یک از این دو گزینه انتخاب کنید، قیمت آن به 399 دلار / 349 پوند می رسد.

تغییر به 245، که در نسخه های استاندارد و موسیقی نیز موجود است، و 245 استاندارد 299.99 دلار / 209.99 پوند و 349 دلار / 299 پوند برای نسخه موسیقی قیمت دارد.

بنابراین برای نسخه پایه 255 و 245 تفاوت حدود 50 دلار / 90 پوند وجود دارد. برای نسخه های موسیقی، 50 دلار / 50 پوند است.

در طراحی و صفحه نمایش Garmin Forerunner 255 بهتر است یا Forerunner 245

255 و 245 از طراحی های اسپرت مشابهی برخوردارند، با برخی تفاوت های ظریف.

245 دارای یک محفظه پلیمری 42 میلی‌متری با نوارهای 20 میلی‌متری است که 38.5 گرم وزن دارد و دارای صفحه نمایش 1.2 اینچی با رزولوشن 240×240 است. برای افزایش حفاظت، گوریلا گلس 3 در بالا وجود دارد. به عنوان یک بسته، تا عمق 50 متری ضد آب است.

255 در دو اندازه عرضه می شود: 41 میلی متر و 46 میلی متر، بنابراین می توانید کوچکتر یا بزرگتر از 245 بروید.

هر دو کیس پلیمری با تسمه‌های جداشدنی 22 میلی‌متری (46 میلی‌متری) و 18 میلی‌متری (41 میلی‌متری) ارائه می‌کنند.

255 بزرگتر دارای صفحه نمایش 1.3 اینچی با رزولوشن 260×260 است که هر دو دارای رتبه ضدآب 5ATM (تا 50 متر) هستند. وزن آن بسته به اندازه ای که می خواهید بین 30 تا 50 گرم باشد.

حس این ساعت ها بسیار شبیه به هم است. آنها ساعت‌های خوب و راحت و سبکی هستند که می‌توان آن‌ها را به صورت 24 ساعته استفاده کرد. این 255s است که با نسخه موزیک 245 (محور سفید) تصویر شده است، اما هر دو ساعت روی مچ شما حجیم نمی‌نشینند و اگر یک ساعت ورزشی کوچک و سبک دوست دارید، هر دو آن را ارائه می‌دهند.

تصمیم واقعاً به این بستگی دارد که آیا شما یک ساعت دویدن کوچکتر می خواهید، در این صورت به سراغ 255s می روید. 245 از نظر دویدن و سایش عمومی کاملاً خوب است. ظاهر و صفحه نمایش مشابهی دارد و گزینه ای برای تغییر بند ساعت نیز دارد.

مقایسه حالت دویدن در دو ساعت محبوب گارمین

برای ویژگی‌های دویدن خالص، 255 و 245 موارد زیادی را در اینجا ارائه می‌دهند و اگر به دنبال ردیابی چیزهای خارج از دویدن اهمیت می‌دهید، در اینجا نیز به خوبی پاسخگو هستید.

255 دارای 30+ پروفایل ورزشی از جمله ورزش های اصلی دویدن، دوچرخه سواری و شنا است. اکنون حالت‌های سه‌گانه و حالت‌های شنا در آب‌های آزاد را اضافه می‌کند، که در 245 از آن استفاده نمی‌کنید، و 255 را برای ورزشکاران سه‌گانه مناسب‌تر می‌کند.

در حال اجرا بر روی 255، شما می توانید فیلدهای داده را سفارشی کنید، معیارهای قدرت در حال اجرا را اضافه کنید (از طریق یک حسگر شخص ثالث) و این یک داستان مشابه برای متریک های پیشرفته در حال اجرا نیز است. در اینجا ویژگی‌های ناوبری وجود دارد که به شما امکان می‌دهد مسیرها را آپلود کنید و از پشتیبان‌گیری بازگشت به ابتدای کار و پشتیبانی ناوبری در زمان واقعی استفاده کنید. این همچنین استراتژی‌های PacePro گارمین را قادر می‌سازد تا مسابقه‌ها را بهتر آماده کنند و مقابله کنند.

گارمین همچنین تمرینات اینتروال را تقویت کرده است که شامل تکرارهای باز، داده های فواصل اضافی و صفحه استراحت است.

تفاوت بزرگ بین این دو در اینجا این است که 255 از آخرین ویژگی ردیابی چند باند گارمین برای بهبود ردیابی در فضای باز بهره می برد. بر اساس آزمایشات ما، دقیقاً مانند آنچه در سری Epix و Fenix ​​7 انجام شد، این کار را انجام می دهد، بنابراین اگر به دقت ردیابی فاصله اهمیت می دهید، 255 پیشرفت های بزرگی را در آن بخش ارائه می دهد.

245 ویژگی های مشابهی را بدون حالت چند باندی، بهبود حالت تمرین اینتروال و حالت های آب آزاد اضافی و حالت های سه گانه ارائه می دهد.

مانیتور ضربان قلب گارمین Elevate و سنسور PulseOx در هر دو ساعت وجود دارد و ظرفیت جفت کردن مانیتورهای ضربان قلب خارجی نیز موجود است. 255 همچنین دارای یک ارتفاع سنج است که با 245 نمی توانید ارتفاع را اندازه گیری کنید.

ردیابی ضربان قلب 255 به طور کلی در مقایسه با 245 برای ما قوی‌تر به نظر می‌رسد، اما اگر می‌خواهید بهترین دقت را داشته باشید، می‌توانید آن بند سینه یا مانیتور بازوبند را در هر دو جلو جفت کنید.

Garmin Forerunner 255 vs 245: ویژگی های آموزشی

اگر به این ساعت‌ها روی می‌آورید تا به شما کمک کند برای یک رویداد تمرین کنید، یا به شما کمک کند به معنای داده‌هایتان از نظر بازیابی و اینکه آیا در وضعیت خوبی برای مقابله با یک ماراتن سریع هستید، توجه بیشتری داشته باشید، به خوبی در اینجا در هر دو ساعت ارائه شده است.

245 از Garmin Coach پشتیبانی می‌کند تا برنامه‌های آموزشی را با ساعتی که بر اساس جلساتی که شما انجام می‌دهید یا از دست می‌دهید تطبیق می‌دهد همگام‌سازی کند.

همچنین تمرینات پیشنهادی روزانه را برای دوندگان و دوچرخه سواران و بینش های آموزشی از جمله VO2 Max، وضعیت تمرین، اثر تمرین، بار تمرین و زمان ریکاوری پیشنهادی ارائه می دهد. مانیتور انرژی باتری بدنه گارمین نیز اینجاست تا به شما بگوید آیا سطح انرژی خوبی برای گذراندن روز خود دارید یا خیر.

255 همه این ویژگی‌ها را نیز ارائه می‌کند، و به ویژه ویژگی‌هایی مانند بینش‌های بارگذاری حاد را اضافه می‌کند که شدت تمرینات ثبت‌شده را برای ارزیابی بهتر سطوح تناسب اندام مقایسه می‌کند.

شما پیش‌بینی‌کننده‌های مسابقه بصری جدید Garmin را دریافت کرده‌اید، که اکنون نحوه تأثیر تمرین بر آن زمان‌های پیش‌بینی‌شده را نشان می‌دهد و نمودار می‌کند. ویجت مسابقه جدیدی وجود دارد، بنابراین هنگامی که یک مسابقه را به تقویم خود اضافه کردید، شمارش معکوس می کند و برای تکمیل جلسات آموزشی پیشنهاداتی ارائه می دهد.

گارمین همچنین یک حالت وضعیت HRV جدید اضافه می کند که تغییرات ضربان قلب را در طول خواب ردیابی می کند تا به شما کمک کند نیازهای بهبودی خود را بهتر درک کنید و بینش دیگری در مورد سلامت کلی شما ارائه دهد. این ویژگی به 3 هفته داده برای ایجاد یک خط پایه نیاز دارد تا بتوانید واقعاً شروع به استفاده از آن داده ها کنید.

اگر دوست دارید مسابقه دهید، ویژگی کاملاً جدید روز مسابقه بسیار جالب است. مسابقات اصلی توسط گارمین به رسمیت شناخته می شوند و ویجت روز مسابقه شمارش معکوس، برنامه های تمرینی شخصی و زمان های پایان پیش بینی شده را ارائه می دهد.

در حالی که Forerunner 245 دارای ویژگی هایی مانند بار شدید و وضعیت HRV به همراه ویژگی های جدید مسابقه محور نیست، دارای فناوری حسگر برای ارائه آن است، بنابراین ممکن است در برخی مواقع به ساعت قدیمی گارمین ختم شود.

اگر ایده این ویژگی‌ها را دوست دارید و آن‌ها مانند یک معامله‌گر برای شما احساس می‌کنند، پس این 255 مورد نظر شماست. در نهایت، شما سطح خوبی از ویژگی های آموزشی و بینش در مورد هر دوی این ساعت ها دریافت می کنید.

Garmin Forerunner 255 vs 245: ساعت هوشمند و ویژگی های ردیابی سلامت

اگر به ویژگی‌های ساعت هوشمند در این ساعت‌ها اهمیت می‌دهید، خوب، تفکیک آنها بسیار کم است.

هر دو با تلفن‌های اندروید و آیفون کار می‌کنند و تقریباً سطح یکسانی از ویژگی‌ها را در دو پلتفرم گوشی به شما می‌دهند.

اعلان‌هایی دریافت می‌کنید که فقط در گوشی‌های اندرویدی قابل اجرا هستند. Garmin Pay و دسترسی به Garmin’s Connect IQ Store برای دانلود برنامه‌ها، چهره‌های ساعت، فیلدهای داده و ویجت‌ها وجود دارد و شما از همان LiveTrack و ویژگی‌های ایمنی در هر دو ساعت برخوردار می‌شوید، بنابراین دوستان و خانواده می‌توانند شما را تحت نظر داشته باشند. دوباره آموزش انفرادی

اگر نسخه های موسیقی را برای گرفتن یک پخش کننده موسیقی انتخاب کنید، مقدار فضای ذخیره سازی مشابهی (4 گیگابایت) برای پخش در اختیار خواهید داشت.

یکی از تفاوت‌هایی که ما متوجه شده‌ایم که می‌تواند به 245 راه پیدا کند، توانایی جابجایی بین حالت‌های گوش دادن استریو و مونو است. این حالت مونو برای کمک به افزایش عمر باتری در هنگام پخش موسیقی در حین اجرا وجود دارد.

اگر قصد دارید در حین تمرین موسیقی پخش کنید و از کاهش عملکرد باتری در 245 ناامید شده اید، باید شاهد بهبودی در 255 باشید.

در بخش ردیابی سلامت و تناسب اندام، هم ضربان قلب، اکسیژن خون، استرس را ردیابی می کنند و هم ویژگی های ردیابی سلامت زنان را در اینجا ارائه می دهند.

255 علاوه بر این ویژگی عکس فوری سلامت گارمین را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد ضربان قلب، تنفس، استرس، HRV و اکسیژن خون را از یک مطالعه 2 دقیقه ای ثبت کنید. آنها مراحل و خواب را نیز دنبال می‌کنند و می‌توانیم بگوییم که در تمام این ویژگی‌ها عملکرد مشابهی دارند.

آنها برای نظارت مداوم ضربان قلب و اکسیژن خون (به ازای هزینه عمر باتری) خوب هستند، در حالی که ردیابی گام ها قوی و انگیزه دهنده است و ردیابی خواب می تواند در برخی روزها خوب باشد، اما همچنان تمایل به تخمین بیش از حد طول مدت خواب دارد.

Garmin Forerunner 255 vs 245: عمر باتری

با هر تکرار جدید از Forerunner، گارمین به دنبال بهبود موارد در بخش باتری است. گارمین انرژی خورشیدی یا برخی از ویژگی‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی را که در ساعت‌های گران‌تر Forerunners و بالا‌ترین ساعت‌های خود معرفی کرده است، اضافه نمی‌کند، اما نوید باتری‌های بزرگ‌تری را با 255 در مقایسه با 245 می‌دهد.

255 تا 14 روز در حالت ساعت هوشمند، 30 ساعت عمر باتری GPS، 25 ساعت در حالت ردیابی GNSS تمام سیستم و 25 ساعت در هنگام استفاده از حالت جدید ردیابی چند باند، وعده می دهد.

در مقابل، 245 می تواند 7 روز در حالت ساعت هوشمند، 24 ساعت باتری GPS (بدون پخش موسیقی) و 6 ساعت با GPS و پخش موسیقی کار کند.

در آزمایش ما، 245 توانست یک هفته با ردیابی منظم GPS، پخش موسیقی و اعلان‌ها فعال باشد. با 255، متوجه شدیم که اگر از ردیابی چند باندی استفاده نکنید، می‌توانید تا بیش از یک هفته تمدید کنید، که در مقایسه با استفاده از GPS، عمر باتری را دو برابر می‌کند. اضافه کردن پخش موسیقی به معادله همچنان باعث کاهش عمر باتری می شود، اگرچه تغییر به پخش مونو می تواند اوضاع را در این زمینه بهبود بخشد.

هر دوی این ساعت‌ها برای یک هفته تمرین خوب هستند و 255 این قابلیت را دارد که کمی طولانی‌تر حرکت کند.

Garmin Forerunner 255 vs 245: کدام یک را باید بخرید؟

نکته کلیدی این است که در حالی که Forerunner 255 برخی بهبودهای در حال اجرا را روی 245 ارائه می دهد، ما فکر نمی کنیم که شما به طور کامل نگاه کردن به 245 را رد کنید. به خصوص زمانی که اکنون می توانید آن را با کمی کمتر پیدا کنید. بنابراین اگر باید بین 255 و 245 انتخاب کنید، اینگونه می بینیم.

Forerunner 255 را بخرید اگر… Forerunner 255 یک ارتقاء بزرگ در اینجا است و ویژگی های زیادی را برای ارتقاء متوسط ​​در قیمت رسمی ارائه می دهد. برای ما این کار بیهوده ای است و یکی از بهترین ساعت های دویدن موجود است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *